Комод широкий ROSE DREAMS за 5,498.00 грн. в Киеве, цена, фото

Комод широкий ROSE DREAMS

Комод широкий ROSE DREAMS

Артикул:
282
Ціна:  6 597  грн
Нова ціна: 5 498 грн
Категорiя: Дитячі комоди
Колекцiя: Rose Dreams

Оцініть товар:
0 из 5
Про доставку
детальніше

Комод широкий MY-BABY® ROSE DREAMS - невід'ємна частина дитячої кімнати. Комод дуже зручний, в нього можна вмістити все необхідне для новонародженого, а також, встановивши на верхню панель пеленатор - використовувати в якості пеленального столика.

Особливості конструкції комода широкого MY-BABY®:

  • Чотири містких шухляди  - кожній речі «своє місце».
  • Кожен ящик оснащений трисекційними направляющими на шарнірах, які не дозволяють йому випасти навіть при максимальному висуванні. Це вигідно відрізняє комоди MY-BABY® від іноземних аналогів.
  • Згладжені краї, без гострих кутів.
  • Колеса з блокуючими стоперами, які дозволяють при необхідності легко і швидко перемістити комод і в той же час надійно фіксують його в стійкому положенні. Ці нюанси - додаткова безпека для Вашої дитини, а також безумовна зручність для мами.
  • Гармонійне поєднання ніжного рожевого, ванільного і кремового кольорів в сукупності з привабливим дизайном і декором у вигляді зірочки подарують посмішку і створять затишну атмосферу для маленької принцеси.

 

Колір: ваніль / рожевий / бежевий.

Розмір: Ш92хГл51хВ89 см.


Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/mybaby00/my-baby.kiev.ua/www/app/design/frontend/default/mybaby/template/page/html/footer.phtml on line 63