Спортивні куточки для самих маленьких

Спортивні куточки для самих маленьких


Set Descending Direction
Страница 1 из 3
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Set Descending Direction
Страница 1 из 3
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Дитячі спортивні куточки для діток від 1 року - це прекрасне рішення для батьків, які не знаю чим зайняти свою дитину як в тепле, так і в зимову пору року, і хочуть направити дитячу енергію в правильне русло.

Спільною рисою, що об'єднує всі моделі, представлені на нашому сайті, є те, що вони виготовлені з масиву екологічно чистих порід деревини: бука, ясена або сосни. При цьому всі елементи конструкції надійно закріплені між собою і покриті гіпоалергенним, нетоксичним лаком або фарбою.

Дещо окремо від основної групи, відстоїть куточок-трансформер, так як він крім звичайного набору функцій, притаманних усім іншим куточкам, має можливість складання та розкладання. Актуальна така конструкція для малометражних квартир, де з міркувань економії простору батькам доводиться відмовлятися від придбання повнорозмірного спортивного куточка для дитини.

 

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/mybaby00/my-baby.kiev.ua/www/app/design/frontend/default/mybaby/template/page/html/footer.phtml on line 63