Дитячі письмові столи, купити письмовий стіл для дитини. Ціни на дитячі письмові столи в Києві

Письмові столи і парти


Set Descending Direction
Страница 1 из 3
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Set Descending Direction
Страница 1 из 3
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Сучасні діти багато часу проводять за різними заняттями: навчанням, грою за комп'ютером, за читанням книг й малюванням. Саме тому важливо вибрати якісні меблі для школяра, які подбають про його здоров'я. Письмові столи для дітей MY-BABY® одночасно красиві й зручні. Наші столи для школярів продумані до дрібниць, за ними буде зручно виконувати домашнє завдання, займатися творчістю та грати. Батьки можуть не турбуватися про порушення зору або про викривлення хребта - сидячи за таким шкільним столом, дитина буде відчувати себе комфортно. Тому, якщо ви вирішили купити письмовий стіл в Києві, зверніть увагу саме на нашу продукцію.

Різноманіття модифікацій та кольорів

Письмові столи в Києві представлені на нашому сайті в широкому асортименті. Наші дизайнери-проектувальники розробили кілька модифікацій дитячих письмових столів, за якими дітям буде зручно займатися та грати. Наприклад, стіл з надставкою включає в себе зручні полиці та шухлядки, також на ньому можна з комфортом працювати за комп'ютером. Стіл підлітковий не такий габаритний, але теж досить функціональний, так як тут є висувна підставка для клавіатури й вбудовані тумби. У нас є стіл письмовий, виконаний в класичному дизайні, ця компактна модель забезпечена декількома шухлядками.

Відмінні риси письмових столів MY-BABY®:

 • Компактні та функціональні моделі.
 • Всі меблі для школи MY-BABY® мають привабливий дизайн й виготовлені ​​з якісних матеріалів.
 • Наявність висувної панелі для клавіатури в усіх комп'ютерних столах.
 • Письмові столи MY-BABY® для школярів мають вбудовані тумби з ящиками та поличками.
 • Письмові столи для школяра можуть купуватися з надставкою або без неї. Вона збільшує функціональність, так як має полиці для розміщення зошитів, книжок та інших речей.
 • До письмових столів без надставки ми можемо запропонувати місткі книжкові полиці або етажерку.
 • Будьте впевнені, що дитячі меблі для школяра компанії MY-BABY® дозволять дитині відчувати себе комфортно. Вони сприятимуть успіхам у навчанні, розвитку в творчості та допоможуть зберегти здоров'я. І ще важлива деталь - в компанії MY-BABY® ви зможете придбати меблі для школярів за дуже привабливими цінами.

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/mybaby00/my-baby.kiev.ua/www/app/design/frontend/default/mybaby/template/page/html/footer.phtml on line 63