Пеленальний комод, купити пеленальний столик в Києві, ціна на пеленальні комоди

Пеленальні комоди


Set Descending Direction
Страница 1 из 3
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Set Descending Direction
Страница 1 из 3
 1. 1
 2. 2
 3. 3

В інтернет-магазині MY-BABY® можна купити сповивальний комод, вибравши вподобану модель з усього розмаїття модифікацій та колірних рішень. У виборі сповивального столика Вам допоможуть фото з докладними описами на нашому сайті. Оскільки сповивання малюка - справа дуже відповідальна, важливо забезпечити максимальну зручність процесу. Всі необхідні речі повинні бути під рукою. Розглядаючи різні варіанти сповивальних комодів в Києві та інших містах України, слід звертати особливу увагу на матеріали, з яких виготовляється даний предмет меблів, і, звичайно ж, на його ергономічні властивості. Наша продукція для новонароджених - це вироби з високоякісних матеріалів, для покриття яких застосовуються гіпоалергенні (нетоксичні) лаки та фарби. А ціна на сповивальний столик, який вам сподобається на сайті компанії MY-BABY®, вас приємно здивує.

Відмінні риси сповивальних комодів MY-BABY®

 • Чотири містких та зручних скриньки в кожному комоді.
 • Кожен ящик оснащений трисекційними напрямними на шарнірах, які не дозволяють йому випасти навіть при максимальному висуванні.
 • Рух скриньок легке та безшумне, закривання відбувається без бавовни.
 • Комоди оснащені роликовими колесами з блокуючими стопером.
 • Сповивальник легко встановлюється, надійно та безпечно фіксується, а також легко і швидко знімається з комода.
 • Сповивальник встановлюється в такому положенні, що малюк розташовується обличчям до мами й залишається простір для найнеобхідніших речей.
 • Надзвичайно привабливий дизайн моделей сповивальних комодів з оригінальним декором неодмінно сподобається батькам.

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/mybaby00/my-baby.kiev.ua/www/app/design/frontend/default/mybaby/template/page/html/footer.phtml on line 63