О нас

О нас

НАША ПРОДУКЦІЯ _

MyBaby - технології безпеки і затишку !

Компанія MyBaby - одна з небагатьох в Україні, яка може похвалитися наявністю повного комплексного виробничого циклу . При розробці і виробництві дитячих меблів, особлива увага приділяється безпеки і нетоксичність продукції!

Безпека має для нас першочергове значення!

Безпека починається ще на стадії розробки вироби . До початку серійного виробництва всі наші вироби проходять численні випробування . При виробництві дитячих меблів безпека повинна бути на першому місці - від використовуваних матеріалів і технологій до практичності в експлуатації - для нас це важливе зобов'язання .

Високотехнологічне виробництво.

Завдяки застосуванню сучасних фрезерних верстатів з числовим програмним забезпеченням, ми забезпечуємо максимальну точність . Поряд з високотехнологічними , на підприємстві розташовані майстерні / підрозділи , де найбільш тонка робота виконується в ручну , так як ручну роботу неможливо замінити і саме останній штрих вимагає руки досвідченого майстра. Любов до дрібниць - саме вона робить наші вироби такими високоякісними і унікальними.

Екоответственность.

Наші технології виробництва дозволяють випускати екологічно чисту продукцію з натуральних і безпечних матеріалів , при цьому дотримуючись вимог захисту навколишнього середовища.


Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/mybaby00/my-baby.kiev.ua/www/app/design/frontend/default/mybaby/template/page/html/footer.phtml on line 63